Kuomet paskola gali būti negrąžinama

Kuomet paskola gali būti negrąžinama

Standartinė GiedriusS » 25 Spa 2015, 11:42

Sveiki,

aš, kaip investicijų rizika besidomintis investuotojas norėčiau sužinoti galimus variantus, kuomet skolininkas gali negrąžinti jam suteiktos paskolos (atvejai, kuomet nepadėtų ir skolos išieškotojai)? Mano paties sugalvoti variantai:

1. Skolininko, kaip fiizinio asmens bankrotas;
2. Skolininko mirtis (kuomet palikimo gavėjai atsisako palikimo, kartu su skolomis);
3. Skolinkas nebeturi oficialių pajamų;

Norėčiau, jog papildytumėte šį galimų situacijų sarašą, kad mes visi, kaip investuotojai, galėtume objektyviau vertinti skolinimo riziką.
GiedriusS

Re: Kuomet paskola gali būti negrąžinama

Standartinė Aistė Savy » 27 Spa 2015, 11:54

GiedriusS rašė:Sveiki,

aš, kaip investicijų rizika besidomintis investuotojas norėčiau sužinoti galimus variantus, kuomet skolininkas gali negrąžinti jam suteiktos paskolos (atvejai, kuomet nepadėtų ir skolos išieškotojai)? Mano paties sugalvoti variantai:

1. Skolininko, kaip fiizinio asmens bankrotas;
2. Skolininko mirtis (kuomet palikimo gavėjai atsisako palikimo, kartu su skolomis);
3. Skolinkas nebeturi oficialių pajamų;

Norėčiau, jog papildytumėte šį galimų situacijų sarašą, kad mes visi, kaip investuotojai, galėtume objektyviau vertinti skolinimo riziką.

Sveiki,

Teoriškai įmanomi variantai dėl kliento nemokumo:

1. Piktybiniai asmens veiksmai, slapstymasis. Pavyzdys galėtų būti paskolos gavėjo išvykimas į užsienį, kai neįmanoma rasti jo per visus kanalus, įskaitant ir šeimos narius.

2. Smarkus asmens ekonominės būklės pablogėjimas, susijęs su jo galimybėmis dirbti, pavyzdžiui, invalidumas. Tokiu atveju jis gali turėti pajamų, bet esant dideliems įsipareigojimas, gali labai užtrukti jų grąžinimas.

3. Atvejai, kai asmuo yra prasiskolinęs, tačiau neinicijuoja jokio bankroto, nes bankroto atveju yra lėšų grįžimo galimybė, o kai asmuo nebankrutuoja, yra didelė rizika dėl lėšų neatgavimo.
Savy komanda
Aistė Savy

Standartinė Linas » 03 Lap 2015, 09:37

Panašu, kad dar galima pridėti punktą "dėl techninių sutrikimų". Turiu galvoje tą atvejį, kai jau daugiau kaip prieš pusę metų kažkur nuplaukė mėnesio įmokos už antrinėje rinkoje pirktas paskolas. Kiek jau žadėjot viską sugrąžinti, bet niekas nevyksta. Tai tikrai nedaro garbės jūsų kompanijai, ypač, kai rinkoje atsirado konkurentas, savo sąskaita kompensuojantis net vėluojančias įmokas.Ar bent iki metų galo sutvarkysit šį reikalą, nes juk negeras ženklas likti skolingam per Naujus Metus?
Linas

Standartinė Aistė Savy » 03 Lap 2015, 14:21

Linas rašė:Panašu, kad dar galima pridėti punktą "dėl techninių sutrikimų". Turiu galvoje tą atvejį, kai jau daugiau kaip prieš pusę metų kažkur nuplaukė mėnesio įmokos už antrinėje rinkoje pirktas paskolas. Kiek jau žadėjot viską sugrąžinti, bet niekas nevyksta. Tai tikrai nedaro garbės jūsų kompanijai, ypač, kai rinkoje atsirado konkurentas, savo sąskaita kompensuojantis net vėluojančias įmokas.Ar bent iki metų galo sutvarkysit šį reikalą, nes juk negeras ženklas likti skolingam per Naujus Metus?

Sveiki,

Parašėme Jums elektroniniu paštu.
Savy komanda
Aistė Savy

Standartinė Linas » 03 Lap 2015, 18:40

Gal galite pakartoti, nes kol kas negavau nieko.
Linas

Standartinė neringa » 01 Rgp 2016, 04:13

Sveiki
Ponia Simona Guillerm, išgelbėjo mane nuo blogos pinigų ištroškęs suteikiant man 25.000 eurų kreditą per 5 metų laikotarpį, kad mano svajonės išsipildė nesąžiningumo. Meldžiuosi už visus tuos, kurie gali mėgautis šias paslaugas, maloniai grįžti liudija, kad kiti žmonės, kuriems reikia, taip pat galite rasti patikimą ištaisyti. Aš palieku jums darbovietės adresas: moncredit03@gmail.com
neringa

Grįžti į Apie skolinimąsi: Paskolos grąžinimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias