[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Savy forumas • Temos rodymas - Asmens mokumo vertinimas

Asmens mokumo vertinimas

Re: Asmens mokumo vertinimas

Standartinė Aistė Savy » 14 Lie 2015, 08:22

CreditInfo reitingas yra skaičiuojamas pagal įvairius kriterijus. Yra vertinami asmens amžius, finansiniai įsipareigojimai bei kaip jie yra vykdomi (t.y. ar nėra pradelsimų, įmokos atliekamos laiku)
Savy komanda
Aistė Savy

Standartinė Skim » 17 Lie 2015, 10:50

Nesamone, kad savy vertina nuasmenintas paraiskas.
Liudni pavyzdziai, mano dvi veluojancios paskolos:
Eme paskola 2015 studiju finansavimui vasaros pradzioje, nors patikrinus facebook mokslus baige 2013 metais ir dabar uzsiima velnias zino kuo, nors teisingiau 2013 dalyvavo pokerio turnyre.... Aisku 100 proc. suristi pagal varda pavarde negaliu, o savy galetu tikrinant paskolas sulyginti bent jau facebook nuotraukas.

Kitas netgi ko gero jei ne sedi, tai gresia sesti.... Manau, jei jau priimamos paraiskos internetu, tai ir naudotis juo mokumui tikrinti tikrai galima....
Skim

Standartinė KestasE » 17 Lie 2015, 15:58

KestasE

Standartinė Skim » 17 Lie 2015, 18:33

Nuasmeninta ne mano isgalvojimas, o savy. Kaip supratau is ju savy vertintojas gauna nuasmeninta paraiska ir sprendzia ar suteikti paskola (ir savaime aisku netikrina viesos informacijos facebook ir panasiai). O siais laikais ten daug informacijos buna. kaip ir minejau pasitikrines radau, kad bent jau vienas is dvieju skolininku greiciausiai pateike melaginga informacija, su visomis uz to slypinciomis pasekmemis....
Skim

Standartinė truvox » 17 Lie 2015, 19:09

Veluojančių paskolų bus ir su tuo reiktų susitaikyti kuo anksčiau - nėra verslo be rizikos. Vienos iš greitųjų kreditų bendrovių negrąžinamų kreditų statistika kiek žinau yra ~9%. Aš tikiuosi, kad mano negrąžintų paskolų statistika neviršys 10 % portfelio. Jei procentas didės, tai laikysiu jau per didele rizika ir turbūt atsisakysiu investavimo į paskolas.

Ne savy, o mes (investuotojai) gaunam nuasmenintą informaciją. Savy vertina pilną informaciją. O dėl jos tikrumo ir man buvo kilęs klausimas - ar yra būdas užtikrinti, kad skaičiai nephotoshopinti...
truvox

Standartinė Skim » 18 Lie 2015, 23:32

[quote="truvox"]Veluojančių paskolų bus ir su tuo reiktų susitaikyti kuo anksčiau - nėra verslo be rizikos. Vienos iš greitųjų kreditų bendrovių negrąžinamų kreditų statistika kiek žinau yra ~9%. Aš tikiuosi, kad mano negrąžintų paskolų statistika neviršys 10 % portfelio. Jei procentas didės, tai laikysiu jau per didele rizika ir turbūt atsisakysiu investavimo į paskolas.

Jei negrazintos sudarys 9proc. tai grynas pelnas po apmokestinimo liks tik 1-2 proc. o tai jau palukanos, kurias gali gauti kredito unijoje, niekuo nerizikuodamas. Jei pasieks 10 proc. blogu, pelnas 1proc.

Grubiai:
(24 anuiteto lieka metiniu12-13, 15proc. mokesciai nuo ju, lieka 10-11, minus 9 negrazinamos, lieka 1-2 proc. grynas pelnas. )
Skim

Standartinė KestasE » 19 Lie 2015, 13:25

KestasE

Standartinė Skim » 19 Lie 2015, 14:38

Mokesciai nuo visu palukanu, rizika tavo beda, ne valstybes. Jei nori moketi mokescius tik nuo pelno, imk individualia veikla. Tada 15 mokesi nuo "pelno" plius PSD.

(15proc. mokestis nes uzsiimsi finansine veikla, kai kurioms kitoms veikloms tik 5.)

24proc reinvestuodamas per metus nepasieksi, nes reinvestuoji tik gautas palukanas(imokas minusuoju is investuotos, ir pridedi prie jos su palukanomis - realiai pridedi tik palukanas apie 1-2proc.), o be to jei negrazina tavo imoku tai net ir mazesne suma reinvestuoji. Mineta metine graza dziaukis jei pasieksi per 2 metus.
Skim

Standartinė Investuotojas007 » 19 Lie 2015, 21:42

Investuotojas007

Standartinė truvox » 20 Lie 2015, 08:20

truvox

AnkstesnisKitas

Grįžti į Atsakingo skolinimosi politika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias