[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Savy forumas • Temos rodymas - Dalinamės patirtimi apie investavimą

Dalinamės patirtimi apie investavimą

Dalinamės patirtimi apie investavimą

Standartinė alinaj » 10 Lie 2014, 15:37

Kadangi jau perkopiau trečią dešimtį, užgyvenau nemažai patirties, mano vadinamame "mikro investavime": su dideliais investavimais vis pabijodavau, visgi rizika, o vaikams nepasakysi, kad nėra ką valgyti ;) Apie SAVY sužinojau visai atsitiktinai, kai kažkada plepėjau su draugėmis apie kosmetiką ir uždarbį iš jos platinimo, o viena draugė mestelėjo SAVY - kaip Oriflame atitikmenį tik su didesniais pinigais. Skubu pasidalinti su jumis savo pastebėjimais ir tikiuosi, kad ir jūs man ką nors gero pasakysit: pinigų reikia visiems, man irgi :)

Kažkada platinau Oriflame kosmetiką, o ten principas toks: kataloge parašytos vienokios kainos, o kainos platintojui kitokios, pačiam Oriflame reikia sumokėti (bent jau tada taip buvo, kaip dabar nežinau) už užsakytas prekes platintojo kainą, o kas lieka, tas skirtumas platintojo nuo katalogo kainų, lieka platintojui. Taigi mano uždarbis priklausydavo nuo to, kiek prekių klientės užsako. Bet ten buvo panaši bėda kaip ir su investavimu, nes irgi įsimala rizika, kad pinigų neatgausi. Jeigu turi didelį klienčių ratą - viskas būtų puikiausiai, tik kad kiekvieną mėnesį toms klientėms tikrai nebuvo poreikio vis ką nors įsigyti, todėl teko klienčių ieškoti visur, o su tuo ieškojimu "visur" va taip ir gaunasi, kad prekių nepasiima, kad žada sumokėti vėliau ir dingsta... Atvejai nedažni, bet pasitaikydavo. Bet sumos ten, jei labai nesiverti per galvą, tikrai nebuvo didelės, be to kartais tikrai nesinorėdavo "lįsti į akis" klientėms, kurios jau ima neatsakyti į tavo skambučius. Pelnas buvo toks nuspėjamas, bet nelabai, tik tiek, kad kuo daugiau "Suprekiauji", vis tiek išeidavau į pliusą, kad ir mažesnį nei galvojau.

Tai va tokia va patirtis. Dabar jau pribrendo reikalas gauti pinigų truputį lengvesniu keliu, nes nebesinori klegėti telefonu ir aiškinti, kad Giordani Gold linija labai gera (nors tikrai labai gera!) tai gal reikia čia bandyti investuoti, gal kas kokių komentarų apie investavimą čia? (nesupykite administratoriai dėl ilgų tekstų - niekada nemokėjau glaustai reikšti minčių ;) ).
alinaj

Re: Dalinamės patirtimi apie investavimą

Standartinė Fanta » 11 Lie 2014, 09:58

geras niekada nebuvau pagalvojusi apie platinimą kaip apie investavimą, bet labai patiko šitas pavyzdys. aš irgi platinu Avon, bet ten jo daug darbo, kol susirenki kažkiek pinigėlių. uždirbi kažkur 20 procentų, o darbo tikrai baisiai daug jeigu nori normalių pinigų. labai skaičiuoti bandau pastaruoju metu, tai jei su Avon nori uždirbt minimalią algą, reikia parduot per mėnesį, apie 5k, tai neįmanoma kai pagrinde užsakymai būna apie 200 Lt.
Fanta

Standartinė romosimperatorius » 14 Lie 2014, 09:31

nu moteriškės duodat :mrgreen: iš visko investavimą padarot :mrgreen: bet negaliu nesutikt, kad netiesą kalbat, kur pinigai gamina pinigus visada yra investavimas šioks toks. Aš kažkaip pagalvojau apie visokio plauko restoranus ir kabokynes, jie perka salotas už 2 litus, o parduoda už 8, sakytumėt investavimas? Bet čia atsiranda prekės realizavimo faktas, personalo išlaikymo kaštai, o su investavimu, mano supratimu (gal ir negeru :D ), tokių dalykų nėr. Niekada neplatinau kosmetikos, bet į investavimą pakankamai panašu. Aš jau kažkur minėjau apie savo santykius su valiutų pirkimais - pardavimais: tai ten principas toks, kad perki pvz 100 eurų po 3,425 (nu čia šiaip bele skaičiai, ūkiškai buitiškai), tada sekioji ir lauki, kol euro kursas pakyla iki 3,536 ir greitai bandai parduot, nes vėl gali krist. Reikia sekti tendencijas, žintot nemažai, nes gali būt, kad parduosi už blogesnį kursą nei galėjai po valandos ir pan.
romosimperatorius

Standartinė alinaj » 16 Lie 2014, 08:42

tai va va, dėl to, kad nenorėjau daug darbo labai, tai ir investavimas mano toks sąlyginis, be to nesinori ilgalaikiai investuoti.. o valiutų biržos skamba labai sudėtingai, skaičiau dar forumuose kituose, kad valiutų birža labai rizikingas dalykas ir tinkamas tikriausiai tik dideliems adrenalino fanatikams, o kai aš naktim nemiegu vos vaikas pakosti, tai ne ne, ne man :D Dėl to ir atsidūriau šitam forume, nes čia paprastai skamba labai viskas :D reikia tik apsišniukštinėt daugiau ir galima bus bandyt.
alinaj

Standartinė Vilma » 15 Geg 2015, 15:10

Sveiki. Pastebėjau, kad paskutiniu metu naujų paskolų sulaukiame itin retai, kas nėra džiugu. Jei gauni pranešimą el paštu apie naują paskolą, tai tik po to, kai ji jau seniai sufinansuota. Išvada: reikia sėdėti ir stebėti. Ir ką manot? Šiandien pavyko nusaugoti- pamačiau naują paskolą, sąlygos tenkina, bet (kaip keista), nepavyko pamatyti daugiau informacijos apie gavėją ir net buvo neaktyvus langelis, kur galima įvesti investuojama suma. Na is pradziu pamaniau, palauksiu, gal aktyvuosis. Veliau pamaciau, kad paskola pradeta finansuoti ir tas vyko gan greitai. Paskambinus i SAVY, kad negaliu finansuoti, man buvo patarta "perkrauti puslapi, nes buvo nesklandumu". Perkrovaiu puslapi, veliau ir kompiuteri- niekas nepasikeite. Taigi, beliko stebeti, kaip kiti sufinansavo paskola. Gal kalta mano lietuviska itari prigimtis, bet, kilo jausmas, kad kai kuriems investitoriams apribota galimybe investuoti i paskolas. Na as nelabai ka suprantu apie programas, bet argi gali buti, kad del kilusiu nesklandumu puslapyje, vieniems viskas einasi, kitiems neduoda investuoti. Ar dar kas turite tokiu pastebejimu? Kaip noretusi tiketi, kad cia neprasidejo nesaziningi zaidimai.
Vilma

Standartinė Minusas » 18 Geg 2015, 12:08

Minusas

Standartinė Minusas » 23 Geg 2015, 17:48

Atrodo neklydau.

Paveikslėlis
Minusas

Standartinė Jasinka » 25 Geg 2015, 13:01

Šiandien jau užsiregistravau ir spėjau investuoti į dvi paskolas. Reikia dažniau refreshinti puslapį. Jeigu čia būtų "specialūs" investuotojai, tuomet nebūtų iš lūpų į lūpas.. Ar ne?:)

O dėl to automato, tai čia tiesiog kažkas sugalvojo curl ar rss tipu gauti info iš portalo ir tai perteikti SMS žinute. Kažkas mėgina užsidirbti €.
Jasinka

Standartinė vevo » 25 Geg 2015, 14:50

Vartotojo avataras
vevo

Standartinė BDLT1989 » 04 Kov 2016, 17:18

Laba diena,

Noriu pasidalinti su jumis pastebėjimu ir galbūt sulaukti Jūsų pamastymų. Šiandien investavau nedidele sumą į vieną paskolą, nors ji man ir sukėlė įtarimo. Nusprendžiau surizikuoti, ir turėti patirties, kaip čia SAVY būna su tokiais dalykais. Paskola nr.87720. Vaikinukas refinansuojasi vartojamą kredita. Šio dydis matosi 70eur per mėn. Pagal prašomos investicijos dydį matosi, kad po refinansavimo šis vaikinukas per mėn mokės virš 90eur. Tai kokia prasmė refinansuoti kreditą, jei mokėsi daugiau?..
BDLT1989

Grįžti į Apie investavimą: Investavimas į paskolas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias