[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Savy forumas • Temos rodymas - Pats Savy.lt, kaip rizika
Puslapis 11

Pats Savy.lt, kaip rizika

StandartinėParašytas: 08 Bal 2015, 00:11
MDP
Sveiki,

iš anksto turiu parašyti atsišaukimą, kad šis skelbimas nebando nepelnytai kritikuoti, stengiuosi tik objektyviai, kaip investuotojas, pažiūrėti į šią šiuo metu tikrai gerai veikiančią investavimo/skolinimosi priemonę.

Kaip investutojas, vertindamas rizikas, dabar suprantu, kad pats Savy.lt yra bene didžiausia rizika, kuria mes pasitikime. Esant, tikėkime, minimaliai tikimybei, kad Savy.lt nustoja egzistuoti, būtų neįmanomai sunku surinkti pinigus iš paskolų gavėjų, o ir jų pačių motyvacija grąžinti paskolas išnyktų. Nors Savy.lt yra UŽDARA AB, labai norėčiau pamatyti daugiau informacijos apie Savy.lt finansinę sveikatą, pelno nuostolių ataskaitą už 2014 metus, o taip pat, jeigu toks šiais metais spėjo būti -- audito ataskaitą, ar panašius dokumentus.

Manau, kad Savy.lt savininkai, o ir vadovai, turėtų suprasti būtinybę šioje vietoje būti atvirais, ir paskelbti savo pasirinktus bendrovės sveikatos dokumentus, kad nekiltų bereikalingų abejonių, ar pinigai, kuriuos mes investuojame, tikrai nueina tikriems žmonėms, o ne pasilieka, pvz. kur nors sufeikintose žmonių anketose, pačių Savy.lt, (kuo netikiu, kitaip neinvestuočiau) rankose. Tuo labiau, kad bendrovės gyvenimo trukmė kolkas iš tikrųjų yra ganėtinai trumpa.

Ačiū,
M.

Re: Pats Savy.lt, kaip rizika

StandartinėParašytas: 08 Bal 2015, 12:59
Mazas_Inv
Ka pamatysite jei imonei maziau nei metai? Siaip oficialios ataskaitos bus prieinamos is registru centro

beja sutinku kad dziausia rizika yra pats Savi ir LB

Re: Pats Savy.lt, kaip rizika

StandartinėParašytas: 23 Bal 2015, 12:44
Kurmis
Aš įžvelgiu dar tokias rizikas:
1. Pavedimų apmokestinimas Payseroje. Būtų smagu, kad būtų paviešintos sutartys su Paysera.
2. Investuotojas mirė. Kas tada? Banke su paveldėjimo dokumentais užvaldai sąskaitas. O čia gautum dar įmokas kelis metus... Na nesu tokios situacijos žinovas, bet gal kas gali plačiau pakomentuoti?

Re: Pats Savy.lt, kaip rizika

StandartinėParašytas: 15 Bal 2016, 16:10
TMQ
Turiu klausimą pačiam SAVY. Kaip skaičiuojama skelbiamoje statistikoje nevykdomos paskolų grąžinimo sutartys?
Jei pvz.: paimama paskola 2000€ 24mėn. su 28% ir yra nesumokėta nei viena įmoka praėjus kokiems 4 mėn. tai reiškia 4 po 109,78 anot skaičiuoklės.
Ar bus rodoma statistikoje tik ~440€ ar kas būtų logiška ir sąžininga pilnai >2000€ ?

Re: Pats Savy.lt, kaip rizika

StandartinėParašytas: 26 Bal 2016, 18:58
truvox