Mokesčiai

Mokesčiai

Standartinė Aistė Savy » 29 Bir 2015, 16:48

Palūkanos nuo 6%
Vienkartinis kredito istorijos tikrinimas 2.32 Eur
Vienkartinis paskolos sutarties sudarymas 7%
Sąskaitos administravimo mokestis 0.25%/mėn

Sufinansavus paskolą su NT įkeitimu, notaras ruošia turto įkeitimo sutartį bei užsako pažymas.

Proceso metu paskolos gavėjas turi apdrausti savo įkeičiamą NT. Draudimas reikalingas hipotekiniam sandoriui.
Draudimo laikotarpis - paskolos terminas.
Draudimas nuo - gaisro ir fizinio suniokojimo.
Draudimo suma - ne mažesnė, nei paskolos dydis.
Naudos gavėjas - UAB Bendras Finansavimas, įmonės kodas 303259527, Vokiečių g. 20, Vilnius.
Savy komanda
Aistė Savy

Re: Mokesčiai

Standartinė Kurmis » 13 Geg 2016, 09:17

Kiek laiko paskola su NT įkeitimu turi vėluoti, kad turtas būtų parduotas varžytinėse? Kiek trunka toks procesas apytiksliai?
Kurmis

Standartinė admin » 13 Geg 2016, 11:07

Sveiki, Dėkojame už klausimą. Perdavimo terminui įtakos turi skolų išieškotojų rekomendacijos bet dažniausiai ne trumpiau negu 6 mėn. Tokiu atveju perduodama byla notarui, nes sandoris tvirtintas pas notarą ir nereikia kreiptis į teismą. Notaras išsiunčia priminimus, po to seka vykdomojo rašto perdavimas ir bylos perdavimas antstoliui. Jeigu iki to laiko nėra atsiskaitoma yra daromas turto vertinimas ir skelbiamos varžytinės. Nuo dienos, kai atiduodama notarui, terminas gali trukti nuo 2 mėn iki paskutinių varžytinių, priklausomai nuo varžytinių baigties, t.y. ar reikia antrų ir pan. Taip pat išieškojimas vykdomas iš paskolos gavėjo pajamų
admin
admin
Site Admin

Standartinė neringa » 01 Rgp 2016, 04:11

Sveiki
Ponia Simona Guillerm, išgelbėjo mane nuo blogos pinigų ištroškęs suteikiant man 25.000 eurų kreditą per 5 metų laikotarpį, kad mano svajonės išsipildė nesąžiningumo. Meldžiuosi už visus tuos, kurie gali mėgautis šias paslaugas, maloniai grįžti liudija, kad kiti žmonės, kuriems reikia, taip pat galite rasti patikimą ištaisyti. Aš palieku jums darbovietės adresas: moncredit03@gmail.com
neringa

Grįžti į Apie skolinimąsi: Paskolos su NT įkeitimu

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias