Pasiūlymai portalui

Pasiūlymai portalui

Standartinė roush » 07 Bir 2016, 12:53

Sveiki, pasigendu antrinės rinkos paskolų saraše filtravimo pagal pajamų tipą, pajamų dydį, bei ar paskolos gavėjas turi nuosavo turto. Manau šie filtrai tikrai palengvintų paiešką antrinėje rinkoje, nereiktų "baksnot" kiekvienos paskolos.
Dekui. :)
roush

Re: Pasiūlymai portalui

Standartinė neringa » 01 Rgp 2016, 04:09

Sveiki
Ponia Simona Guillerm, išgelbėjo mane nuo blogos pinigų ištroškęs suteikiant man 25.000 eurų kreditą per 5 metų laikotarpį, kad mano svajonės išsipildė nesąžiningumo. Meldžiuosi už visus tuos, kurie gali mėgautis šias paslaugas, maloniai grįžti liudija, kad kiti žmonės, kuriems reikia, taip pat galite rasti patikimą ištaisyti. Aš palieku jums darbovietės adresas: moncredit03@gmail.com
neringa

Standartinė ktf » 27 Rgs 2016, 22:29

Antrinėje rinkoje būtų patogu išsaugoti mėgstamus filtrų nustatymus. Dabar tenka juos kaskart iš naujo suvedinėti.
ktf

Standartinė dievumiestas » 04 Spa 2016, 21:14

antrinei rinkai siulau padaryti, kad pardavejui eitu pasiulyti pirkimo kaina, nes siuo metu pardavejai net neisivaizduoja uzkiek kazkas galetu nusipirkti ju paskola, taip ir sedes amzius iliuzijoje kad ju kaina cia pati tinkamiausia :).
dievumiestas

Standartinė Gadžis » 15 Lap 2016, 21:57

Dar vienas pasiūlymas antrinei rinkai. Būtų patogu jei kur nors mano investicijų saraše būtų matoma už kiek % yra parduodamos ivesticijos, nes jei parduodi ne vieną tada sunku susigaudyti, nes nieko nematai, tik matai, kad investicija yra parduodama ir tiek, o jei šalia būtų koks skaičiukas, tarkim 3%, tada jau būtų kitas reikalas ir nereikėtų nieko laikyti atminty ar užsirašius. Būtų gerai jei galima kažkaip greičiau kaitalioti tą premijos dydį, matai, kad investicijos nieks neperka, sumažini vienu kitu paspaudimu premijos dydį ir viskas liuks tada, o dabar gan sudėtingas procesas, reikia atsiminti arba sutikrinti, vėliau atšaukti pardavimą, dar vėliau vėl daryti pardavimą su visais jo žingsniais.
Gadžis

Standartinė Lancaster » 25 Gru 2016, 17:32

Ziauriai per mazhai informacijos pateikiama antrineje rinkoje. Kodel nepadarius pardavimo skiltyje lenteles, kuri iskarto nurodytu koks bus investuotojo pelnas nupirkus , ypac jei parduodama jau apmoketa kelis kartus paskola... turi sedet skaiciuot kiek ten tu centu gausi? Lentelej galetu buti nurodyta taip pat koks paskolos dydys , ir koks skolininko mokumo laipsnis bei men.pajamos. Kiekviena karta turi nuspaust ir ieskot informacijos. Sugaistas laikas brangiau kainuoja negu uzdirbti 80ct per metus laiko...

Toliau:
INVESTUOTI->MANO INVESTICIJOS:
rodoma kiek turime nusipirke paskolu, kodel nera lentelej nurodyta kiek kiekvienas pirkinys duos grazos... vel turi sedet skaiciuot ... galetu buti prie kiekvienos eilutes buti: ->laukiama uzdirbta graza
ir bendra lentele : -> bendra visu investiciju graza

o tai prisipirke visi simtus paskolu, ir niekas nezino kiek is visu investuotu pinigu atgaus..

Man kaip naujokui to truksta, kaip Jums nzn... tai palengvintu naudojimasi ir mieliau ziureti i skaiciukus butu negu kaip yra dabar

Jeigu kazka netaip susakiau ar netaip supratau. Atsiprasau!
Lancaster

Ankstesnis

Grįžti į Pasiūlymai Savy

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių