Slidoka situacija

Slidoka situacija

Standartinė Decepticon » 17 Lie 2016, 23:35

Sveiki. Nutariau savo klausimus apie finansus pateikti gyvai, nes visas Google jau išnaršytas, o konkrečių atsakymų į dominančius klausimus rasti nepavyko.

Anksčiau turėjau problemų su greitaisiais kreditais, labai smarkiai į visus tuos reikalus grįžti nenoriu, todėl nedetalizuosiu, kaip jie atsirado. Šiai dienai nepadengtų įmokų likutis jau yra 0,00 EUR - ir tai džiugina. Taip pat dar "kybo" viena lizingo sutartis, kurią artimiausiu metu planuoju nutraukti parduodamas lizinguojamą daiktą (automobilį) ir grąžindamas paskolos likutį iš anksto.

Problema yra tokia, kad ankstesnis mano darbas - pardavimų vadybininko pareigos - negarantuodavo stabilių pajamų. Alga vieną mėnesį buvo didesnė, kitą mažesnė, priklausomai nuo rezultatų - taip bandžiau vieno mėnesio atliekamus pinigus taupyti kito mėnesio įmokų dengimui, tačiau ilgainiui darbe pradėjo nesisekti, alga smuko ir atsirado vėlavimai.

Su kreditoriaias esu linkęs bendrauti, tačiau faktas kaip blynas - Creditinfo sistemoje turiu du įrašus apie įsipareigojimų nevykdymą ilgiau nei 90 dienų. Abu šie įrašai sistemoje buvo talpinti 2014 metais (nemanau, kad ši info turi įtakos, nes info kaupiama iki 10 metų). Tai iššaukė ir tai, jog mano kredito reitingas šiuo metu yra E.

Dabartinė situacija klostosi taip, jog noriu parduoti dabartinį automobilį (jo per brangus išlaikymas bei per didelė mėnesio įmoka) - taip užbaigti ir dabartinę turimą man itin nenaudingą lizingo sutartį - bei pasiskolinti maždaug 2500 eurų senesnio, tačiau pigesnio automobilio pirkimui. Internetas duoda atsakymą, kad E reitingas dar nėra "plyta" gauti finansavimą, tačiau ar tikrai? Jei tai įmanoma, kokių minimalių palūkanų galima tikėtis (paskola imama kuo ilgesniam terminui, mažinant mokamas mėnesines įmokas ir numatant galimybę ateityje paskolą grąžinti anksčiau laiko)?

Man 22 metai, dabartinėje įmonėje dirbu nuo kovo mėnesio, bandomasis laikotarpis jau pasibaigęs. Tvarias pajamas sudaro mėnesinis atlyginimas, taip pat yra netvarios pajamos (bitkoinai, papildomi darbai laisvu metu).
Decepticon

Re: Slidoka situacija

Standartinė truvox » 19 Lie 2016, 12:59

Reiktų kreiptis tiesiai į savy ir jie paskaičiuos pasiūlymą.
truvox

Standartinė Jolanta » 20 Sau 2017, 15:53

Norejau paklausti esu labai blogoje situacijoje noreciau gauti paskola refinansavimui. Ar gauciau paskola ir padenkti anstoles skola?
Jolanta

Standartinė Rebeka1 » 24 Lap 2017, 09:52

Siūlyčiau pasiimti paskolą, kaip aš esu padariusi, kai man taip pat reikėjo refinansavimo https://www.paskoliukas.lt/ . Aš kaip tik tuo metu negalėjau laiku išsimokėti automobilio paskolos. O čia gavau paskolą, už kurią gaakėjau padengti skolą ir dar su pakankamai mažomis palūkanomis. Situacija nėra pati geriausia, bet iš problemų jaučiuosi išėjusi. Rekomenduoju pasiskaityti straipsnį, kuris ben jau šiek tiek padės viską geriau įvertinti https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/n ... s-18-81568 .
Rebeka1

Grįžti į Apie skolinimąsi: Paskolos ėmimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių