Vartojimo paskola žmogiškomis sąlygomis

300 €
30000 €
3 mėn.
120 mėn.

Pavyzdžiui, skolinantis 2000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 5%, tarpininkavimo mokestis 4.7%, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29%, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) - 20.96%, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

SAVY – pirmoji tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje.Vienoje platformoje apjungiame norinčius pasiskolinti ir investuoti.

Vartojimo paskola žmogiškomis sąlygomis

Skolinkitės žmogiškomis sąlygomis!

Mes žiūrime į žmones, todėl sutarties sąlygoms taikysime 30% nuolaidą, o pirmą įmoką net atidėliosime iki 3 mėnesių.

Pildyti paraišką
30 % nuolaida

Apie mus

SAVY yra pirmoji tarpusavio skolinimo (P2P) platforma Lietuvoje. Suteikiame galimybę skolinti ir skolintis pinigus tiesiogiai vieni iš kitų. Didžiuojamės galėdami pasiskolinti žmonėms paskolas su mažesnėmis palūkanomis, o norintiems gauti garantuotą grąžą – atsakingą paskolos rizikos įvertinimą. Mes laužome stereotipus apie skolinimąsi – atsakingas skolinimasis pažangiose visuomenėse neatsiejamas nuo ekonomikos augimo ir sėkmingo gyvenimo. SAVY paskolų platformą kuriate patys!

Esame tarp sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių. Į „Gazelė 2022“ sąrašą patekome atitikę pelningumo, skaidrumo, patikimumo, bent 20% pajamų augimo ir kitus kriterijus.

nuo proc

Metinė vartojimo paskolos palūkanų norma

Maksimali vartojimo paskolos suma

iki valandų

Tiek pas mus trunka gauti atsakymą dėl paskolos

Jau išdavėme paskolų

Tiek žmonių įgyvendino savo svajones pasiskolinę iš SAVY

Kaip veikia SAVY

SAVY – tai jungtinio finansavimo paskola su itin lanksčiomis sąlygomis skolininkams ir garantuota investicijų grąža investuotojams. Tai yra skolinimo būdas, kai žmonės skolina žmonėms ar įmonėms. SAVY veikla paremta technologine platforma, jungiančia paskolos prašytojus ir investuotojus bei moderuojančią skolinimosi procesą, vykstantį tarp platformos vartotojų – registruotų investuotojų ir norinčių pasiskolinti.

kaip veikia savy

SAVY vartojimo paskolos jūsų
žmogiškiems poreikiams

Vartojimo paskola

Vartojimo paskola

Atnaujinkite namus, pagerinkite savo buitį, pasirūpinkite sveikata, keliaukite, studijuokite ar įgyvendinkite kitus tikslus kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

Paskolų refinansavimas

Refinansuodami turimus banko, kredito unijos ar greitųjų kreditų įsipareigojimus - mokėkite mažesnes palūkanas, pratęskite paskolos grąžinimo terminą, jei reikia, pasiskolinkite papildomai ir mokėkite mažesnes mėnesio įmokas.

iki 30 000 Eur.
Paskola namų remontui

Paskola namų atnaujinimui

Renovuokite namus, atnaujinkite interjerą, įsigykite naujus baldus ar buitinę techniką, įrenkite saulės kolektorius ar pagerinkite savo buitį kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.
Paskola NT pirkimui

Paskola NT įsigyjimui

Įsigykite sodybą, namą užmiestyje ar kitą nedidelės vertės nekilnojamąjį turtą kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.
Paskola automobiliui įsigyti

Paskola automobiliui įsigyti

Įsigykite naują ar naudotą automobilį be įkeitimo ir KASKO draudimo. Pagerinkite savo kasdienybę kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

Paskola medicinos ir sveikatinimo paslaugoms

Pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, pasinaudokite sveikatinimo paslaugomis kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

Paskola studijoms

Įgykite naujų žinių, persikvalifikuokite ar išleiskite vaikus į studijas. Atverkite naujas profesinio gyvenimo perspektyvas kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

SAVY pataria

Asmeniniai finansai

Asmeninių finansų valdymas: kaip pinigus leisti neskausmingai?

Nors su asmeninių finansų valdymu susiduriama kone kasdien, bandant suderinti ribotas pajamas ir beribius norus bei poreikius, dažnai susiduriama su…


Plačiau
Asmeniniai finansai

Atsakingas skolinimasis: ką kredito istorija pasakoja apie jus?

Retas vartotojas Lietuvoje prieš kreipiantis dėl paskolos ar perkant prekes išsimokėtinai turi įprotį pasidomėti savo kredito istorija. Nors dažnas linkęs…


Plačiau
Atsakingas skolinimasis

Nusprendėte remontuoti būstą – ką būtina žinoti?

Nors jaukius, tvarkingus ir modernius namus, į kuriuos būtų gera sugrįžti, nori turėti kone kiekvienas lietuvis, būsto remonto planai vis…


Plačiau
Atsakingas skolinimasis

Planuojate įsigyti automobilį? Štai ką privalote žinoti

Liaudyje naudoto automobilio pirkimas dažnai lyginamas su loterija. Rasti techniškai tvarkingą, nedaužtą ir finansines galimybes atitinkančią transporto priemonę nėra paprasta….


Plačiau
SAVY platforma

SAVY – paprasti žmonės skolina paprastiems žmonėms

SAVY – tai platforma suteikianti galimybę gauti paskolas iš privačių asmenų. Norintiems pasiskolinti natūraliai kyla tokie klausimai, kaip: „kodėl verta…


Plačiau
Investavimas

SAVY investuotojų bendruomenės susitikimas #1

2021 gegužės 5 d. organizuotame online SAVY investuotojų bendruomenės susitikime aptarėme šiuos klausimus: Ar galime sakyti, kad pandemijos sukelta turbulencija…


Plačiau
Investavimas

SAVY investuotojų bendruomenės susitikimas #2

Investavimas – ir mokslas, ir menas, nes turbūt nerasime dviejų vienodų investavimo strategijų. Mes tikime, kad pradėjus investavimo kelionę –…


Plačiau
Visi patarimai

Žmonės apie SAVY

gauti paskola
 

Gaukite paskolos žmogui pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai, atsižvelgia į Jūsų poreikius ir finansinę padėtį – užpildykite paraišką ir netrukus gausite asmeninį finansavimo pasiūlymą.

Pildyti paraišką