Vartojimo paskola rūpestingomis sąlygomis

300 €
30 000 €
3 mėn.
120 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29 %, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių, tokių kaip aš ir tu, dėl skirtingų priežasčių priima sprendimą skolintis. Pasirinkdami SAVY platformą, galite būti tikri, kad Jūsų poreikiai bus išgirsti ir gausite paskolą rūpestingomis sąlygomis. Esame tam, kad sujungtume žmones, norinčius skolintis ir norinčius paskolinti, tad drąsiai kreipkimės vieni į kitus ir pasirūpinkime savimi.  

Vartojimo paskola rūpestingomis sąlygomis

Skolinkitės rūpestingomis sąlygomis!

Suprantame, Jums pinigų reikia čia ir dabar. Geriausiomis sąlygomis. Rūpinamės savo klientais, todėl pritaikysime 30 % nuolaidą sutarties sąlygoms, o pirmą įmoką atidėsime net iki 3 mėnesių.

Pildyti paraišką
30 % nuolaida

Apie mus

Mums sako: pinigai laimės neatneš. Mes atsakome: gali būti, tačiau siekti bet kokių tikslų sunkiau, o gal ir neįmanoma, kai pinigų pritrūksta.
Nesvarbu, ar ieškome naujų namų, atliekame kapitalinį remontą, pradedame verslą, ruošiamės svarbiam pirkiniui, o galbūt sprendžiame sveikatos problemas: pinigai yra būtini, o kartais net gali išgelbėti mūsų gyvybę.
Pažangiose Vakarų visuomenėse savo ateitį kuriantys žmonės ir verslai nebijo kalbėti apie pinigus, atvirai pripažinti jų svarbą, o prireikus –pasiskolinti. Juk atsakingas skolinimasis leidžia žymiai ramiau atremti gyvenimo iššūkius, keisti kasdienybę, realizuoti asmeninus ir profesinius tikslus bei siekti gerovės ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Pirmoji lietuviška P2P tarpusavio skolinimo platforma SAVY gimė tam, kad toks pat sveikas, pragmatiškasir atsakingas požiūris į pinigus įsitvirtintų ir Lietuvoje.

Esame tarp sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių. Į „Gazelė 2022“ sąrašą patekome atitikę pelningumo, skaidrumo, patikimumo, bent 20% pajamų augimo ir kitus kriterijus.

nuo proc

Metinė vartojimo paskolos palūkanų norma

Maksimali vartojimo paskolos suma

iki valandų

Tiek pas mus trunka gauti atsakymą dėl paskolos

Jau išdavėme paskolų

Tiek žmonių įgyvendino savo svajones pasiskolinę iš SAVY

Kaip veikia SAVY

SAVY – tai jungtinio finansavimo paskola su itin lanksčiomis sąlygomis skolininkams ir garantuota investicijų grąža investuotojams. Tai yra skolinimo būdas, kai žmonės skolina žmonėms ar įmonėms. SAVY veikla paremta technologine platforma, jungiančia paskolos prašytojus ir investuotojus bei moderuojančią skolinimosi procesą, vykstantį tarp platformos vartotojų – registruotų investuotojų ir norinčių pasiskolinti.

kaip veikia savy

SAVY vartojimo paskolos jūsų
žmogiškiems poreikiams

Vartojimo paskola

Vartojimo paskola

Atnaujinkite namus, pagerinkite savo buitį, pasirūpinkite sveikata, keliaukite, studijuokite ar įgyvendinkite kitus tikslus kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

Paskolų refinansavimas

Refinansuodami turimus banko, kredito unijos ar greitųjų kreditų įsipareigojimus - mokėkite mažesnes palūkanas, pratęskite paskolos grąžinimo terminą, jei reikia, pasiskolinkite papildomai ir mokėkite mažesnes mėnesio įmokas.

iki 30 000 Eur.
Paskola namų remontui

Paskola namų atnaujinimui

Renovuokite namus, atnaujinkite interjerą, įsigykite naujus baldus ar buitinę techniką, įrenkite saulės kolektorius ar pagerinkite savo buitį kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.
Paskola NT pirkimui

Paskola NT įsigyjimui

Įsigykite sodybą, namą užmiestyje ar kitą nedidelės vertės nekilnojamąjį turtą kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.
Paskola automobiliui įsigyti

Paskola automobiliui įsigyti

Įsigykite naują ar naudotą automobilį be įkeitimo ir KASKO draudimo. Pagerinkite savo kasdienybę kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

Paskola medicinos ir sveikatinimo paslaugoms

Pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, pasinaudokite sveikatinimo paslaugomis kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

Paskola studijoms

Įgykite naujų žinių, persikvalifikuokite ar išleiskite vaikus į studijas. Atverkite naujas profesinio gyvenimo perspektyvas kartu su SAVY.

iki 30 000 Eur.

SAVY pataria

Asmeniniai finansai

Asmeninių finansų valdymas: kaip pinigus leisti neskausmingai?

Nors su asmeninių finansų valdymu susiduriama kone kasdien, bandant suderinti ribotas pajamas ir beribius norus bei poreikius, dažnai susiduriama su…


Plačiau
Asmeniniai finansai

Atsakingas skolinimasis: ką kredito istorija pasakoja apie jus?

Retas vartotojas Lietuvoje prieš kreipiantis dėl paskolos ar perkant prekes išsimokėtinai turi įprotį pasidomėti savo kredito istorija. Nors dažnas linkęs…


Plačiau
Atsakingas skolinimasis

Nusprendėte remontuoti būstą – ką būtina žinoti?

Nors jaukius, tvarkingus ir modernius namus, į kuriuos būtų gera sugrįžti, nori turėti kone kiekvienas lietuvis, būsto remonto planai vis…


Plačiau
Atsakingas skolinimasis

Planuojate įsigyti automobilį? Štai ką privalote žinoti

Liaudyje naudoto automobilio pirkimas dažnai lyginamas su loterija. Rasti techniškai tvarkingą, nedaužtą ir finansines galimybes atitinkančią transporto priemonę nėra paprasta….


Plačiau
SAVY platforma

SAVY – paprasti žmonės skolina paprastiems žmonėms

SAVY – tai platforma suteikianti galimybę gauti paskolas iš privačių asmenų. Norintiems pasiskolinti natūraliai kyla tokie klausimai, kaip: „kodėl verta…


Plačiau
Investavimas

SAVY investuotojų bendruomenės susitikimas 2021/1

2021 gegužės 5 d. organizuotame online SAVY investuotojų bendruomenės susitikime aptarėme šiuos klausimus: Ar galime sakyti, kad pandemijos sukelta turbulencija…


Plačiau
Investavimas

SAVY investuotojų bendruomenės susitikimas 2021/2

Investavimas – ir mokslas, ir menas, nes turbūt nerasime dviejų vienodų investavimo strategijų. Mes tikime, kad pradėjus investavimo kelionę –…


Plačiau
Visi patarimai

Žmonės apie SAVY

gauti paskola
 

Gaukite paskolos žmogui pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai, atsižvelgia į Jūsų poreikius ir finansinę padėtį – užpildykite paraišką ir netrukus gausite asmeninį finansavimo pasiūlymą.

Pildyti paraišką