Būsto paskola su NT įkeitimu

25000 €
200 000 €
24 mėn.
240 mėn.
%

Preliminari mėnesio įmoka

€ / mėn

Paskolos suma

Grąžinama suma

Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 4 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis 0.1 %, BKKMN (bendroji kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Jūsų namai – jūsų tvirtovė! Pasinaudokite SAVY paskola būstui su nekilnojamojo turto (NT) įkeitimu ir naujuose namuose įsikurkite jau labai greitai! Galite skolintis pirmam arba paskesniam būstui iki 200 000 eurų terminui iki 20 metų. Teikiame paskolas dirbantiems pagal darbo sutartį, dirbantiems savarankiškai arba užsienyje. Įkeisdami perkamą/statomą arba kitą turimą nekilnojamąjį turtą pasiskolinsite itin geromis ir lanksčiomis sąlygomis su galimybe atidėti pirmąsias įmokas. 

SAVY būsto paskola su NT įkeitimu – geriausias sprendimas:

  • jei planuojate pirkti ar statyti pirmą arba paskesnį būstą;
  • jei planuojate keisti turimą būstą į naują ir pagerinti gyvenimo sąlygas;
  • jei norite atlikti būsto, sodo namo ar kito nekilnojamojo turto remontą arba rekonstrukciją.

Užpildykite paraišką, pateikite įsigyjamo, statomo ar kito įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo pažymą arba išrašą iš Registrų centro bei gaukite paskolos pasiūlymą per vieną darbo dieną. Jei kyla klausimų – pasitarkite su mūsų profesionalų komanda – atsakysime į visus rūpimus klausimus ir kartu rasime geriausią sprendimą jūsų svajonių būstui!

Būsto paskola su NT įkeitimu

Skoliname iki 200 000 €

Sprendimas per 1 d. d.

Metinė palūkanų norma nuo 4 %

Terminas iki 20 metų

SAVY Būsto paskolos su NT įkeitimu privalumai

Išsirinkite nekilnojamąjį turtą ir kreipkitės į SAVY dėl Būsto paskolos! Įkeisdami perkamą, statomą arba kitą turimą nekilnojamąjį turtą (NT) pasiskolinsite kur kas geresnėmis sąlygomis nei be NT garanto. Mūsų specialistai per vieną darbo dieną išanalizuos situaciją ir pateiks pasiūlymą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Taip pat suteiksime visą reikalingą informaciją dėl nekilnojamojo turto įkeitimo, paruošime paskolos dokumentus, kad išvengtumėte papildomų rūpesčių ir visą savo dėmesį galėtume skirti svajonių būstui. Skoliname iki 200 000 Eur terminui iki 20 metų su metinėmis palūkanomis nuo 4 %. Esame itin lankstūs, tad galimas įmokų atidėjimas net iki 6 mėnesių.

gauti paskola
 

Gaukite būsto paskolos pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai ir atsižvelgia į jūsų poreikius bei finansinę situaciją, tad pildykite paraišką ir gaukite asmeninį būsto paskolos pasiūlymą.

Pildyti paraišką