Žmogiška paskola medicinos ir sveikatinimo paslaugoms

300 €
30 000 €
3 mėn.
120 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29 %, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Skirkite savo dėmesį tinkamiausių medicinos ar sveikatinimo paslaugų paieškoms, o SAVY palikite rūpestį dėl jų finansavimo.
Skoliname iki 30 000 Eur diagnostiniams tyrimams, odontologijai, privačių gydymo įstaigų išlaidoms, grožio procedūroms ar sveikatinimui.
Nelaukite, kol sukaupsite reikiamą pinigų sumą ir pasirūpinkite savo ar šeimos narių sveikata jau dabar.

Žmogiška paskola medicinos ir sveikatinimo paslaugoms

Metinė palūkanų norma
nuo 5 %

Medicinos paslaugoms skoliname
iki 30 000 €

Greitas sprendimas dėl
paskolos medicinos paslaugoms

Paskolos grąžinimo terminas
net iki 120 mėn.

SAVY paskolos medicinos ir sveikatinimo paslaugoms įsigyti privalumai

Kai reikia medicinos ar sveikatinimo pagalbos, brangios procedūros ar nekompensuojamų vaistų, pamirškite rūpesčius dėl finansų. Kreipitės į SAVY – sprendimą dėl finansavimo priimsime greitai. Mes finansuojame visas jums ar jūsų artimiesiems reikalingas medicinos ir sveikatinimo paslaugas, nereikalaujame jokių medicininių išrašų. Paslaugas galite rinktis bet kurioje medicinos įstaigoje. Galite skolintis visą paslaugoms reikalingą sumą arba tik dalį jos. 

Konsultuosime ir rasime geriausią finansinį sprendimą

Finansuosime visas pasirinktas sveikatinimo paslaugas

Paskolą gausite greitai – nereikalingi medicininiai išrašai

savy investavimas paskolos
 

Gaukite žmogišką medicinos ir sveikatinimo paslaugų finansavimo pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai, atsižvelgia į jūsų poreikius ir finansinę situaciją – pildykite paraišką ir gaukite asmeninį medicinos ir sveikatinimo paslaugų finansavimo pasiūlymą.

Pildyti paraišką