Žmogiška paskola studijoms finansuoti | Tarpusavio skolinimo platforma SAVY

Paskola studijoms finansuoti

300 €
30 000 €
3 mėn.
120 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29 %, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Norite persikvalifikuoti ar įgyti naujų žinių pasirinktose mokymo įstaigose? O gal ieškote finansavimo vaiko studijoms? Įgyvendinkite savo svajones su SAVY.
Skoliname iki 30 000 Eur laikotarpiui net iki 120 mėn. Per šį laiką naujų žinių bagažas jums gali atverti naujas profesinio kelio perspektyvas.

Paskola studijoms finansuoti

Paskolos grąžinimo terminas
net iki 120 mėn.

Metinė palūkanų norma
nuo 5 %

Paskola studijoms
iki 30 000 €

Greitas sprendimas
dėl paskolos studijoms

SAVY paskolos studijoms finansuoti privalumai

Su SAVY nereikia atidėlioti studijų planų. Kreipkitės dėl finansavimo studijoms ir gaukite paskolą lanksčiomis ir ypač palankiomis sąlygomis. Sprendimą dėl finansavimo priimsime greitai, o suteikta paskola ir įgytos naujos žinios, neabejojame, jums greitai atsipirks. Finansuojame visų pakraipų studijas Lietuvoje ir užsienyje. Paskola gali būti skirta mokesčiui už mokslą ir gyvenimo išlaidoms. Skoliname visą reikalingą sumą arba dalį jos.

Finansuosime studijas užsienyje ir Lietuvoje

Konsultuosime ir rasime geriausią finansinį sprendimą

Greitas sprendimas dėl paskolos suteikimo

savy investavimas paskolos
 

Gaukite žmogišką studijų finansavimo pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai, atsižvelgia į jūsų poreikius ir finansinę situaciją – pildykite paraišką ir gaukite asmeninį studijų finansavimo pasiūlymą.

Pildyti užklausą