Paskolų refinansavimas

300 €
30 000 €
3 mėn.
120 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29 %, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Sutaupykite perkeldami finansinius įsipareigojimus į SAVY.
Mokėkite mažesnes palūkanas, prailginkite arba patrumpinkite paskolos terminą, pasinaudokite galimybe pasiskolinti papildomai arba atidėti paskolos mokėjimą iki 3 mėn, o svarbiausia – mokėkite vieną, mažesnę mėnesio įmoką.
Apjunkite greituosius kreditus, lizingus, kredito linijas, bankų, unijų paskolas ar kitus finansinius įsipareigojimus.
Refinansuoti galite iki 30 000 Eur, o pratęsti paskolos terminą – net iki 120 mėnesių.
Turite nekilnojamojo turto? Dar geresnes refinansavimo sąlygas gautumėte jį įkeitę. Pasidomėkite refinansavimo su NT įkeitimu galimybėmis.

Paskolų refinansavimas

Savaitės paskolų TOP - refinansavimas su nuolaida

Pasirūpinkite savimi – užpildykite paraišką ir sužinokite kiek galite pasiskolinti.
Gaukite 40 % nuolaidą sutarties sąlygoms, o pirmą įmoką mokėkite tik po 3 mėnesių.
Jei reikia – pasiskolinkite papildomai.

Gaukite geriausią refinansavimo pasiūlymą
40 % nuolaida

Apjungiame visus
finansinius įsipareigojimus

Metinė palūkanų norma
nuo 5 %

Refinansuojame iki
30 000 €

Greitas sprendimas
dėl refinansavimo

SAVY paskolų refinansavimo privalumai

Netenkina turimų paskolų ar kreditų sąlygos? O gal netikėtai pasikeitė Jūsų finansinė situacija ir pageidautumėte pratęsti paskolos terminą, atidėti įmokų mokėjimą arba pasiskolinti papildomai? Pagerinkite turimų paskolų ar kreditų sąlygas ir susimažinkite finansinių įsipareigojimų naštą perkeldami juos į SAVY. Kaip veikia refinansavimas? Mes refinansuojame, t.y. perkredituojame Jūsų turimus įsiskolinimus palankesnėmis ir priimtinesnėmis sąlygomis, o papildomą sumą, jei tokios reikia, pervedame Jums į sąskaitą.
Jums tereikia užpildyti paraišką internetu ir ne vėliau kaip per 24 val. pateiksime refinansavimo pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius ir finansines galimybes.  Refinansuojame įsipareigojimus iki 30 000 Eur, paskolos terminas – net iki 120 mėnesių, o taip pat yra galimybė iki 3 mėn. atidėti pirmos įmokos mokėjimą.

Yra galimybė atidėti pirmą įmoką iki 3 mėn.

Konsultuosime ir rasime geriausią finansinį sprendimą

Pratęskite grąžinimo terminą net iki 120 mėn.

savy investavimas paskolos
 

Gaukite žmogišką refinansavimo pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai ir atsižvelgia į jūsų poreikius bei finansinę situaciją, tad pildykite paraišką ir gaukite asmeninį refinansavimo pasiūlymą.

Pildyti paraišką