Kaip pradėti investuoti

SAVY – tai pirmoji tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje. Platforma suteikia galimybę investuotojams skolinti žmonėms ir verslo įmonėms gaunant didesnę investicinę grąžą. 

Kaip pradėti investuoti?

  • Užsiregistruokite;
  • Prijunkite turimą arba atsidarykite naują „Paysera“ sąskaitą ir perveskite norimas investuoti lėšas;
  • Susikurkite automatinio investavimo profilius jei norite investuoti automatiniu būdu;
  • Rankiniam investavimui, pasirinkite paskolas iš esančių pasiūloje ir investuokite pasirinktą sumą;
  • Stebėkite savo investicijų portfelį, esant poreikiui investicijas parduokite antrinėje rinkoje, iš naujo investuokite uždirbtas palūkanas ir lengvai valdykite savo investicijas.

Kodėl reikalinga Paysera sąskaita?

Kad investavimui skirtos lėšos visada būtų saugios ir visada priklausytų tik Jums, jos yra laikomos el. pinigų sąskaitoje „Paysera“ paskyroje. Taigi, Jums teks prijungti, o jei neturite, atidaryti naują „Paysera“ sąskaitą.
Sutvarkę šiuos formalumus – galite pradėti pildyti kitų žmonių svajones. Rinkitės iš sąraše esančių paskolų ir investuokite į pasirinktas. Atkreipkite dėmesį į paskolos grąžinimo terminą, palūkanas, paskirtį ir kitus duomenis apie paskolą ir paskolos gavėją. Mažiausia investicijos suma 10 Eur.

Kodėl būtina susikurti automatinio investavimo profilius?

Turime daugiau nei 13 000 aktyvių investuotojų, todėl didžioji dalis paskolų investuojamos automatiniu būdų ir nepatenka į paskolų sąrašą rankiniam investavimui. Ilgainiui Jums gali pasirodyti, kad nėra į ką investuoti, o pagrindinis veiksmas vyksta kažkur kitur. Todėl labai svarbi investavimo strategijos dalis – automatinių investavimo profilių sukūrimas.
Auto-investavimas sukurtas tam, kad būtų galima automatiškai investuoti į paskolas pagal iš anksto pasirinktus kriterijus, tokius kaip amžius, pajamos, lytis, ir kt. Investavimas vyksta eilės tvarka. Tai reiškia, kad finansuojant paskolą, pagal eiliškumą tikrinami visi tuo metu galiojantys auto-investavimo įrankiai. Paraiškai atitikus visus galiojančio auto-investavimo kriterijus yra investuojama. Investavus į paskolą, auto-investavimo įrankis nukreipiamas į eilės pabaigą. 

Palūkanos ir grąžinamų investicijų dalis, kiekvieną mėnesį bus pervedamos į Jūsų „Paysera“ sąskaitą. Stebėkite savo investicijų portfelį, esant poreikiui investicijas parduokite antrinėje rinkoje, iš naujo investuokite uždirbtas palūkanas ir lengvai valdykite savo investicijas SAVY platformoje.