Paskola NT įsigyti | Tarpusavio skolinimo platforma SAVY

Žmogiška paskola nekilnojamajam turtui įsigyti

300 €
30 000 €
3 mėn.
120 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29 %, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Tikriausiai nėra nė vieno, kuris nesvajotų gyventi savo namuose, o jei tik galimybės leidžia – ir turėti atostogų būstą. Pasinaudokite SAVY paskola iki 30 000 Eur ir įsigykite butą, namą, sodybą ar kitą nekilnojamąjį turtą.
Neprašysime pradinio įnašo ar būsto užstato. Iš karto tapsite šio nekilnojamo turto (NT) savininku ir nereikės mums pateikti būsto įvertinimo ar draudimo.
Užpildykite paraišką internetu ir per 1 dieną pateiksime jums tinkamiausią paskolos pasiūlymą.

Žmogiška paskola nekilnojamajam turtui įsigyti

Metinė palūkanų norma
nuo 5 %

NT įsigyti skoliname
iki 30 000 €

Greitas sprendimas
dėl NT finansavimo

Nereikia pradinio įnašo, užstato ar draudimo

SAVY paskolos NT įsigyti privalumai

Išsirinkite nekilnojamąjį turtą ir kreipkitės į SAVY dėl finansavimo! Norint gauti paskolą nereikės įkeisti nei turimo, nei perkamo turto. Nereikalingas ir draudimas. Paskolą gauti lengva, greita ir patogu. Finansuojame visą arba dalį perkamo nekilnojamojo turto vertės. Gavę finansavimą ir įsigiję pasirinktą būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą, jūs iš karto tapsite jo savininku. Skoliname iki 30 000 Eur terminui iki 10 metų su metinėmis palūkanomis nuo 5 %.

Finansuosime dalį arba visą NT vertę

Konsultuosime ir rasime geriausią finansinį sprendimą

Finansuojame visą arba dalį NT vertės

savy investavimas paskolos
 

Gaukite žmogišką finansavimo pasiūlymą NT įsigyti!

SAVY skolina atsakingai, atsižvelgia į jūsų poreikius ir finansinę situaciją – pildykite paraišką ir gaukite asmeninį paskolos pasiūlymą nekilnojamajam turtui įsigyti.

Pildyti užklausą