Remontas | Tarpusavio skolinimo platforma SAVY

Žmogiška paskola būsto remontui

300 €
30 000 €
3 mėn.
120 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29 %, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Pasiskolinkite iš SAVY ir padenkite būtino ar ilgai atidėlioto būsto remonto išlaidas, atsinaujinkite namus išsikėlus vaikams, įrenkite saulės kolektorius, pasikeiskite langus ar palengvinkite namų buitį naujais pirkiniais.
Mes norime prisidėti prie jūsų jaukesnių ir ekonomiškai efektyvesnių namų – skoliname iki 30 000 Eur iki 10 metų terminui.
Nelaukite rytojaus, kai galite gyventi jaukiuose namuose jau dabar! Užpildykite paraišką internetu ir gaukite pasiūlymą, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius ir finansines galimybes.

Žmogiška paskola būsto remontui

Metinė palūkanų norma
nuo 5 %

Būsto remontui skoliname
iki 30 000 €

Greitas sprendimas
dėl paskolos būsto remontui

Nereikia pradinio įnašo
ar būsto įkeitimo

SAVY paskolos būsto remontui
privalumai

Būstas prašosi remonto, bet atliekamų pinigų šiuo metu tam nėra? Nelaukite, kol sutaupysite reikiamą sumą būsto atnaujinimo darbams – SAVY jums turi puikų pasiūlymą. Greitas SAVY sprendimas dėl paskolos būsto remontui ir lanksčios sąlygos padės, kai norisi įgyvendinti svajonę susikurti jaukius namus arba reikia atlikti neplanuotus atnaujinimo darbus ištikus nelaimei. Paskola būsto remontui yra skirta turimam ar naujam būstui įrengti, rekonstruoti ar atnaujinti. Jūs nusipelnėte gyventi gražiuose ir patogiuose namuose! Paraišką dėl paskolos būsto remontui teikite internetu – atsakymą gausite per 1 dieną.

Galimybė atidėti pirmą įmoką iki 3 mėnesių

Konsultuosime ir rasime geriausią finansinį sprendimą

Terminas iki 120 mėnesių

savy investavimas paskolos
 

Gaukite žmogišką finansavimo pasiūlymą būsto remontui!

SAVY skolina atsakingai, atsižvelgia į jūsų poreikius ir finansinę situaciją – pildykite paraišką ir gaukite asmeninį paskolos būsto remontui pasiūlymą.

Pildyti užklausą