Paskola NT įsigyti su NT įkeitimu

25000 €
200 000 €
24 mėn.
240 mėn.
%

Preliminari mėnesio įmoka

€ / mėn

Paskolos suma

Grąžinama suma

Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 4 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis 0.1 %, BKKMN (bendroji kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Svajojate apie sodybą, o gal norite įsigyti žemės sklypą, kuris taptų jūsų poilsio oaze? Įkeisdami perkamą arba turimą nekilnojamąjį turtą gausite paskolą daug geresnėmis ir lankstesnėmis sąlygomis nei be NT garanto ir savo planus galėsite įgyvendinti nedelsdami! Teikiame paskolas ir dirbantiems pagal darbo sutartį, ir dirbantiems savarankiškai arba užsienyje. Galite skolintis iki 200 000 eurų terminui iki 20 metų su galimybe atidėti įmokas iki 6 mėnesių.

Užpildykite paraišką, pridėkite įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo pažymą arba išrašą iš Registrų centro bei gaukite paskolos pasiūlymą per vieną darbo dieną. Atsakysime į visus rūpimus klausimus ir kartu rasime geriausią sprendimą jūsų tikslams pasiekti!

Paskola NT įsigyti su NT įkeitimu

Skoliname iki 200 000 €

Sprendimas per 1 d. d.

Metinė palūkanų norma nuo 4 %

Terminas iki 20 metų

SAVY paskolos NT įsigyti privalumai

Išsirinkite sodybą, žemės sklypą, sodą ar kitą nekilnojamąjį turtą ir kreipkitės į SAVY dėl finansavimo! Mūsų specialistai per vieną darbo dieną išanalizuos situaciją ir pateiks pasiūlymą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Taip pat suteiksime visą reikalingą informaciją dėl nekilnojamojo turto įkeitimo, paruošime paskolos dokumentus, kad išvengtumėte papildomų rūpesčių ir sutaupytumėte savo laiko. Skoliname iki 200 000 Eur terminui iki 20 metų su metinėmis palūkanomis nuo 4 %.

gauti paskola
 

Gaukite paskolos NT įsigijimui pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai ir atsižvelgia į jūsų poreikius bei finansinę situaciją, tad pildykite paraišką ir gaukite asmeninį paskolos pasiūlymą.

Pildyti paraišką