Refinansavimas su NT įkeitimu

20000 €
200 000 €
24 mėn.
240 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 4 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis 0.1 %, BKKMN (bendroji kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Peržiūrėkite, kokią dalį pajamų suvalgo jūsų finansiniai įsipareigojimai ir išleiskite mažiau su SAVY Refinansavimo paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą (NT). Perkeldami savo finansinius įsipareigojimus į SAVY susimažinsite savo mėnesinių įsipareigojimų naštą, nes įkeisdami nekilnojamąjį turtą pasiskolinsite geresnėmis sąlygomis nei be NT garanto. Be to, galėsite pasirinkti norimą terminą, gauti papildomą likutį vartojimui, galimybę atidėti pirmąsias įmokas. Apjungti galite greituosius kreditus, lizingus, kredito linijas, bankų, unijų paskolas ar kitus finansinius įsipareigojimus. Su Refinansavimo paskola sutaupysite ir turėsite didesnę finansinę laisvę!

Užpildykite paraišką, pridėkite įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo pažymą arba išrašą iš Registrų centro bei gaukite paskolos pasiūlymą per vieną darbo dieną. Jei kyla klausimų – pasitarkite su mūsų profesionalų komanda – atsakysime į visus rūpimus klausimus ir kartu rasime geriausią sprendimą jūsų tikslams pasiekti!

Refinansavimas su NT įkeitimu

Refinansuojame iki 200 000 €

Sprendimas per 1 d. d.

Metinė palūkanų norma nuo 4 %

Terminas iki 20 metų

SAVY Refinansavimo paskolų su NT įkeitimu privalumai

Netenkina turimų paskolų ar kreditų sąlygos? O gal netikėtai pasikeitė Jūsų finansinė situacija ir pageidautumėte pratęsti paskolos terminą, atidėti įmokų mokėjimą arba pasiskolinti papildomai? Pagerinkite turimų paskolų ar kreditų sąlygas perkeldami juos į SAVY ir įkeisdami nekilnojamąjį turtą (NT), nes tokiu būdu pasiskolinsite daug geresnėmis ir lankstesnėmis sąlygomis nei be NT garanto. Atliekant refinansavimą mes padengsime Jūsų turimus įsiskolinimus, o papildomą sumą, jei tokios reikės, pervesime Jums į sąskaitą. Tokiu būdu vietoj kelių įsipareigojimų turėsite vieną daug palankesnėmis, jūsų poreikius atitinkančiomis sąlygomis. Maksimali paskolos suma su NT įkeitimu – 200 000 Eur, paskolos terminas – iki 20 metų, metinės palūkanos – nuo 4 %. Yra galimybė įmokų mokėjimą atidėti iki 6 mėnesių.

gauti paskola
 

Gaukite refinansavimo pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai ir atsižvelgia į jūsų poreikius bei finansinę situaciją, tad pildykite paraišką ir gaukite asmeninį refinansavimo pasiūlymą.

Pildyti paraišką