Vartojimo paskola su NT įkeitimu

20000 €
200 000 €
24 mėn.
240 mėn.
Mėnesio įmoka
92
Metinė palūkanų norma nuo 5 %

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 4 %, tarpininkavimo mokestis 4.7 %, mėnesinis tarpininkavimo mokestis 0.1 %, BKKMN (bendroji kredito kainos metinė norma) - 20.96 %, eilinės mėnesio įmokos suma - 96.25 EUR, Jums pervedama paskolos suma - 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma - 2404 EUR.

Norite atnaujinti buitį, pirkti automobilį, planuojate medicinines išlaidas ar kitus brangius pirkinius? Neatidėliokite savo planų ir pasiskolinkite tuomet, kai Jums tikrai reikia. SAVY vartojimo paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu yra geriausias sprendimas, jei turite didelių užmojų arba poreikių, nes įkeisdami nekilnojamąjį turtą pasiskolinsite daug geresnėmis ir lankstesnėmis sąlygomis nei be NT garanto. Skoliname iki 200 000 Eur terminui iki 20 metų su metinėmis palūkanomis nuo 4 %. Galimas įmokų atidėjimas iki 6 mėnesių.

Užpildykite paraišką, pridėkite įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo pažymą arba išrašą iš Registrų centro bei gaukite paskolos pasiūlymą per vieną darbo dieną. Jei kyla klausimų – pasitarkite su mūsų profesionalų komanda – atsakysime į visus rūpimus klausimus ir kartu rasime geriausią sprendimą jūsų tikslams pasiekti!

Vartojimo paskola su NT įkeitimu

Skoliname iki 200 000 €

Sprendimas per 1 d. d.

Metinė palūkanų norma nuo 4 %

Terminas iki 20 metų

SAVY Vartojimo paskolos su NT įkeitimu privalumai

Paskola su nekilnojamojo turto (NT) įkeitimu – tinkamiausias finansavimo pasirinkimas planuojantiems didesnes išlaidas, nes įkeisdami nekilnojamąjį turtą pasiskolinsite daug geresnėmis sąlygomis nei be NT garanto. Mūsų specialistai per viendą darbo dieną išanalizuos situaciją ir pateiks pasiūlymą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Taip pat suteiksime visą reikalingą informaciją dėl nekilnojamojo turto įkeitimo, paruošime paskolos dokumentus, kad išvengtumėte papildomų rūpesčių ir sutaupytumėte savo laiko. Maksimali paskolos suma su NT įkeitimu – 200 000 Eur, paskolos terminas – iki 20 metų, metinės palūkanos – nuo 4 %. Yra galimybė iki 6 mėnesių atidėti įmokų mokėjimą.

gauti paskola
 

Gaukite vartojimo paskolos pasiūlymą!

SAVY skolina atsakingai, atsižvelgia į jūsų poreikius ir finansinę situaciją – pildykite paraišką ir gaukite asmeninį pasiūlymą.

Pildyti paraišką