Socialiniai projektai

Tarpusavio skolinimosi platforma SAVY siekia būti socialiai atsakinga ir tiki, kad tai yra nenutrūkstamas procesas, todėl socialinė atsakomybė yra integrali mąstymo bei verslo vystymo strategijos dalis. Kas yra socialinė atsakomybė? Tai – bendrovės atsakomybė dėl aplinkos, kurioje veikia ir gyvena įmonės darbuotojai, partneriai, esami klientai, būsimi potencialūs klientai ir mes visi. Darnią, sveiką bei saugią aplinką SAVY kuria pradėdama nuo savęs – darbuotojai skatinami rūšiuoti atliekas, palaikyti fizinį aktyvumą, išlaikyti darbo ir poilsio pusiausvyrą bei tobulėti. Taip pat tarpusavio skolinimosi platforma remia įvairius socialinius projektus ir apjungia žmones socialinės paramos projektams finansuoti. Platforma jungia daugiau nei 11000 aktyvių investuotojų, kurie įdarbina savo pinigus, gauna grąžą ir, tam tikru momentu, vos vienu mygtuko paspaudimu gali paremti jiems patinkantį ir aktualų socialinį projektą.

Socialinės paramos projektų finansavimas – tai dar vienas svarbus žingsnis, kuris sujungia žmones – žmones, kuriems trūksta pinigų jų puikioms ir socialiai atsakingoms idėjoms realizuoti bei žmones, kurie nori ir gali šias iniciatyvas paremti.

SAVY tiki, kad jų pradėta veikla padės įtvirtinti mecenavimo tradiciją finansinių technologijų rinkoje. 

Mūsų projektai:

Socialinis projektas Santaros klinikoms paremti

Prasidėjus COVID -19 pandemijai, Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras „Stiprūs kartu“ inicijavo žmones ir įmones dovanoti ligoninėms reikalingą įrangą, kuri yra gyvybiškai svarbi gydant koronavirusu sergančius pacientus. SAVY neliko nuošalyje ir siekdama padėti mūsų šalies medikams ir gydymo įstaigoms, gelbėjančioms žmonių gyvybes, prisijungė prie „Stiprūs kartu“ iniciatyvos ir surinko 10,6 tūkstančius eurų, kurie buvo skirti Santaros klinikoms deguonies aparatams pirkti. SAVY skyrė šiam projektui 2000 Eur, o visą kitą sumą paaukojo mūsų investuotojai, prisijungdami prie šio kilnaus tikslo.

Snaigės žygio rėmimas

Snaigės žygis – tai Lietuvos keliautojų sąjungos organizuojamas sveikatingumo žygis slidėmis. Snaigės žygis pirmąkart surengtas 1962 metų, o nuo 1973 metų rengiamas be pertraukos kasmet. Tai – sveikatingumo renginys, kurio tikslas paskatinti žmones daugiau būti gryname ore ir daugiau judėti. Tokie žygiai organizuojami įvairiuose Lietuvos miestuose kasmet, priklausomai nuo orų, po kelis kartus per sezoną. Snaigės žygis yra kone masiškiausias sveikatingumo renginys Lietuvoje, o dalyvių skaičius siekia net iki 1500 žmonių.

2019 metais Snaigės žygio organizatoriai neteko simbolinės paramos, kurią gaudavo iš valstybės ir kuri būdavo panaudojama organizaciniams reikalams, tokiems kaip skelbimai, lipdukai, slidinėjimo trasų parengimas bei sužymėjimas ir kt. SAVY platforma, sužinojusi apie nutrauktą valstybės finansavimą, nusprendė prisidėti ir išgelbėti šią iniciatyvą.

SAVY ne tik skyrė vienkartinę paramą, bet inicijavo paramos rinkimą padedant SAVY investuotojų bendruomenei. Per SAVY platformą Snaigės žygiui buvo surinkta net 3000 Eur investuotojų bendruomenės lėšų.

SAVY parama kitiems socialiniams projektams

SAVY kviečia nevyriausybines organizacijas ar pavienius asmenis kelti svarbius klausimus – kalbėti apie idėjas, kurias reikia įgyvendinti, problemas, kurias reikia išspręsti, žmones, kuriems reikia padėti – ir kreiptis dėl paramos.
SAVY, norėdama paskatinti investuotojus, taip pat prisideda ir skiria paramą iš savo lėšų.

Ką daryti, norint kreiptis dėl paramos socialinėms iniciatyvoms?

Įvairių socialinių iniciatyvų organizatorius, kviečiame teikti paraiškas laisva forma aprašant poreikį, elektroniniu paštu: parama@savy.lt  

Gavus paraišką, ji bus vertinama pagal tai, kiek paraiškoje minima iniciatyva yra svarbi visuomenei ir kiek ji gali būti patraukli SAVY platformoje veikiantiems investuotojams. Atrinktos paraiškos yra pristatomos SAVY investuotojų bendruomenei, o bet kuris registruotas investuotojas gali paremti iniciatyvą 10 Eur arba didesne suma.

Paramos lėšoms jokie mokesčiai netaikomi, o visa surinkta suma yra pervedama paramos gavėjams.

Pamiršote slaptažodį?