Investicijų pasaulyje, kaip ir bet kurioje kitoje srityje visuomet yra ko mokytis, tad dalinamės 4 paprastais patarimais, kaip gauti daugiau naudos įdarbinant pinigus SAVY platformoje.

1. Susikurkite autoinvestavimo profilius.

Jei to dar nepadarėte nematote beveik 80 % paskolų ir prarandate galimybę susikurti pageidaujamą paskolų portfelį. Primename, kad net ir turėdami automatinio investavimo profilius, visuomet galėsite investuoti ir rankiniu būdu.

2. Išnaudokite visus autoinvestavimo profilius.

Jei jau naudojatės automatiniu investavimu, pasižiūrėkite, ar turite visus automatinio investavimo profilius, nes jie yra skirtingi vartojimo paskoloms iki ir virš 10.000 Eur bei verslo paskoloms . Mažesnių sumų paskolų privalumas – trumpesni terminai, kita vertus, didesnės paskolos teikiamos didesnes pajamas gaunantiems ir geresnę kredito istoriją turintiems žmonėms, todėl tokios paskolos statistiškai rečiau vėluoja nei mažesnių sumų paskolos. Be to, visuomet rekomenduojama diversifikuoti portfelį ir turėti įvairių paskolų pagal skirtingus reitingus, sumas ir terminus.

3. Apsipirkite antrinėje rinkoje.

Antrinė rinka dažniausiai žinoma kaip įrankis, užtikrinantis paskolų likvidumą, tačiau paskolų pirkimas antrinėje rinkoje gali būti ir investavimo strategijos dalimi. Kaip turbūt žinote, antrinėje rinkoje prekiauja investuotojai, tad čia galite rasti įdomių pasiūlymų, ypač, jei reikalavimo teisės parduodamos su nuolaida. Taip dažniausiai nutinka, kai investuotojas nori susigrąžinti investicijas anksčiau sutartyje nurodyto termino arba, jei paskolos gavėjas vėluoja vykdyti savo įsipareigojimus. Žinoma, pirkti vėluojančias paskolas yra rizikinga, tačiau, įvertinant efektyvų SAVY skolų išieškojimą, tokia rizika dažniausiai pasiteisina. Tai įrodo prarastų paskolų skaičius, kuris nesiekia 0,01% skaičiuojant nuo platformos veiklos pradžios 2014 metais. 

4. Gaukite 20 EUR premiją pakvietęs investuoti draugą.

Tai – itin paprastas būdas papildyti piniginę ir tuo pačiu padėti uždirbti draugui. Jums tereikia išsiųsti pakvietimą el. paštu arba pasidalinti savo unikalia URL nuoroda. Už kiekvieną pakviestą draugą gausite 20 Eur, kai jis investuos SAVY platformoje 100 Eur ir daugiau. Daugiau informacijos čia.