Tarpusavio skolinimo platforma „Savy“ pradėjo teikti paskolas iki 30.000 eurų terminui iki 10 metų. Tai didžiausia galima vartojimo paskola, kuri pirmą kartą bus finansuojama privačių investuotojų lėšomis. Norint gauti tokią paskolą nereikės nekilnojamo turto įkeitimo.  

Iki šiol maksimali žmonių lėšomis finansuojamų vartojimo paskolų suma buvo 25.000 eurų, tačiau tokios sumos ne visada pakakdavo norimam nekilnojamam turtui įsigyti ar būsto remontui ir žmonėms tekdavo skolintis iš dviejų skirtingų kredito įstaigų.

„Vartojimo paskolos sumos padidinimas iki 30.000 eurų rodo tarpusavio skolinimosi platformų, kaip alternatyvių finansuotojų, brandą. Su bankais drąsiai konkuruojame ir paskolų sumomis, ir palūkanomis, o juos vis dar lenkiame savo greičiu ir lankstumu. Žengti šį žingsnį paskatino ir vis gerėjantis paskolų portfelis bei užsitarnautas investuotojų pasitikėjimas mūsų rizikos vertinimo modeliu ir atsakingu skolinimu“, – teigė Audrius Žiugžda, tarpusavio skolinimo platformos „Savy“ direktorius ir akcininkas.

„Savy“ vartojimo paskolų iki 30.000 eurų metinė palūkanų norma prasideda nuo 5 proc., tačiau ji priklauso nuo kiekvieno kliento kreditingumo rizikos. Svarbiausios sąlygos norint gauti tokią paskolą – pajamų tvarumas ir pajamų bei finansinių įsipareigojimų santykis.